Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Wiele lat temu, w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku na usługi połączone z kontenerami na gruz postanowiliśmy założyć jednostkę specjalizującą się w tym zadaniu. Nasz projekt zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z potężnym uznaniem ze strony zleceniodawców. Chwilowo świadczymy wysokiej klasy usługi, z których przede wszystkich pragniemy zwrócić Państwa uwagę na:

• fachowy najem i podstawienie kontenerów na gruz
• techniczny wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeśli to jest zakres usług, których Państwo wypatrują – gorąco zapraszamy do bliższego zaznajomienia się z naszą przejrzystą propozycją już dziś!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Z racji zdobytego doświadczenia w ramach wieloletniej pracy w tej branży dysponujemy przetestowanymi i wypracowanymi technikami związanymi z wywozem gruzu. W należącej do nas jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Każdy skonstruowany przez nas kontrahent i zlecone przez niego realizację są traktowane jako oddzielny przypadek, dzięki czemu wszelkie zlecenia są realizowane w sposób możliwie jak najbardziej właściwy. Nie jest również tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić najlepsze ceny na rynku. Zatem, jeżeli tylko pragną się Państwo uporać z uporczywymi górami gruzu – z nami można zrobić to najlepiej: najszybciej, najbezpieczniej oraz najtaniej!

Wywóz gruzu z budowy Bytom - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Bytom - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Bytom - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

W trosce o to, by odpowiedzieć na wszelkie Państwa wymogi zadecydowaliśmy przez lata swojej działalności poszerzać swoją propozycję – tak by dzisiaj zdołać zaoferować faktycznie bogatą gamę usług. Przyjmujemy przeróżne zlecenia na wyburzenia obiektów oraz przeróżnych obiektów. Prace i roboty ziemne różnorodnego rodzaju to też prowadzona przez nas specjalizacja, jaką chcemy Państwu zaproponować. Jeżeli interesuje Państwa wynajem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii również jesteśmy w stanie służyć pomocą. Transport machin budowlanych to nasza kolejna propozycja. Świadczymy też wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami oraz usługi dźwigowe.

Obsługa i pomoc

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na pytania dotyczącej opisywanej oferty. Zapraszamy do nas!