Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Dużo lat temu, w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku na usługi połączone z kontenerami na gruz postanowiliśmy założyć jednostkę specjalizującą się w tym zadaniu. Skonstruowany przez nas projekt zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z okazałym uznaniem ze strony zleceniodawców. Chwilowo świadczymy wysokiej klasy usługi, z których przede wszystkich pragniemy zwrócić Państwa uwagę na:

• profesjonalny wynajem oraz podstawienie kontenerów na gruz
• techniczny wywóz gruzu budowlanego z budowy i po remoncie

Jeżeli to jest zakres usług, jakich Państwo wypatrują – uprzejmie zapraszamy do bliższego zaznajomienia się z naszą idealną propozycją już dzisiaj!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Z racji zdobytego doświadczenia w ramach wieloletniej pracy w tej branży dysponujemy sprawdzonymi oraz wypracowanymi technikami połączonymi z wywozem gruzu. W naszej idealnej firmie nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego konsumenta i do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zapewnić realizację usług w perfekcyjny możliwy sposób dopasowaną do pragnień. Nie jest także tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować najlepsze ceny na rynku. Zatem jeżeli uporczywa góra gruzu to coś, z czym pragną się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej oraz bezpiecznie – uprzejmie zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Chełmek - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Chełmek - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Chełmek - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

W trosce o to, by odpowiedzieć na wszystkie Państwa wymogi postanowiliśmy przez lata swojej aktywności poszerzać swoją propozycję – tak by dziś móc zaproponować de facto dostatnią gamę usług. Przyjmujemy różnorodne zlecenia na wyburzenia obiektów i różnych obiektów. Prace oraz roboty ziemne różnego rodzaju to też prowadzona przez nas specjalizacja, jaką chcemy Państwu zaproponować. Jeśli interesuje Państwa wynajem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii również jesteśmy w stanie służyć pomocą. Nie inaczej jeżeli chodzi o transport maszyn budowlanych. Świadczymy również wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami oraz usługi dźwigowe.

Znakomita obsługa

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy oraz odpowiadania na zapytania dotyczącej prezentowanej oferty. Zapraszamy do kontaktu!