Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Wiele lat temu, w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku na profesjonalne usługi powiązane z kontenerami na gruz postanowiliśmy założyć jednostkę specjalizującą się w tym zadaniu. Skonstruowany przez nas projekt zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z kolosalnym uznaniem ze strony zleceniodawców. Obecnie świadczymy wysokiej klasy usługi, z których przede wszystkich pragniemy zwrócić Państwa uwagę na:

• fachowy wynajem oraz podstawienie kontenerów na gruz
• wykwalifikowany wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeżeli to jest zakres usług, których Państwo wypatrują – zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą profesjonalną propozycją już dziś!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Jako jednostka z doświadczeniem mamy wypracowane oraz przetestowane techniki, to właśnie dzięki któremu każdorazowe zlecenie powiązane z wywozem gruzu jest zawsze obsługiwane możliwie jak najodpowiedniej. W naszej klarownej firmie nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego konsumenta i do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zapewnić realizację usług w najlepszy możliwy sposób dopasowaną do wymogów. Nie jest także tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować bardzo dobre ceny na rynku. Zatem, jeżeli tylko chcą się Państwo uporać z uporczywymi górami gruzu – z nami wolno zrobić to najlepiej: najszybciej, najbezpieczniej i najtaniej!

Wywóz gruzu z budowy Chrzanów - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Chrzanów - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Chrzanów - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

Dzisiaj jednak możemy Państwu zaoferować znacznie więcej aniżeli jedynie kontenery na gruz oraz ich podstawienie – stworzona przez nas oferta jest w istocie szeroka. Przyjmujemy przeróżne zlecenia na wyburzenia budynków i przeróżnych obiektów. Zajmujemy się także zadaniami, jakimi są prace oraz roboty ziemne rozmaitego rodzaju. Jeśli interesuje Państwa wynajem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii też możemy służyć pomocą. Nie inaczej jeśli chodzi o transport machin budowlanych. Świadczymy też wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe.

Obsługa i pomoc

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy oraz odpowiadania na zapytania dotyczącej przedstawianej oferty. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu!