Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Nasza jednostka powstała wiele lat temu jako odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na rynku na usługi połączone z kontenerami na gruz. Nasz projekt zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z okazałym uznaniem ze witryny zleceniodawców. Dzisiaj prowadzona przez nas jednostka świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• profesjonalny najem i podstawienie kontenerów na gruz
• wykwalifikowany wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeśli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Jako firma z doświadczeniem mamy wypracowane i przetestowane techniki, dzięki któremu każdorazowe zlecenie połączone z wywozem gruzu jest zawsze obsługiwane możliwie jak najlepiej. W należącej do nas jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego klienta oraz do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zagwarantować realizację usług w najlepszy możliwy sposób dopasowaną do pragnień. Nie jest też tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić najlepsze ceny na rynku. Zatem, jeśli tylko pragną się Państwo uporać z uporczywymi górami gruzu – z nami można zrobić to najlepiej: najszybciej, najbezpieczniej i najtaniej!

Wywóz gruzu z budowy Czechowice-Dziedzice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Czechowice-Dziedzice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Czechowice-Dziedzice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie całość!

Dzisiaj jednak jesteśmy w stanie Państwu zaoferować znacznie więcej aniżeli jedynie kontenery na gruz i ich podstawienie – prowadzona przez nas oferta jest de facto szeroka. Przyjmujemy przeróżne zlecenia na wyburzenia budynków oraz przeróżnych obiektów. Zajmujemy się też zadaniami, jakimi są prace i roboty ziemne przeróżnego typu. Jeśli intryguje Państwa najem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii także jesteśmy w stanie służyć pomocą. Nie inaczej jeśli chodzi o transport maszyn budowlanych. Świadczymy też wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami oraz usługi dźwigowe.

Obsługa oraz pomoc

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy oraz odpowiadania na pytania dotyczącej przedstawianej oferty. Zapraszamy do kontaktu!