Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Nasza jednostka powstała wiele lat temu jako odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na rynku na usługi powiązane z kontenerami na gruz. Nasz pomysł zamienił się w faktyczną usługę, jaka to spotkała się z dużym uznaniem ze witryny zleceniodawców. W tej chwili świadczymy wysokiej klasy usługi, z których przede wszystkich pragniemy zwrócić Państwa uwagę na:

• fachowy najem oraz podstawienie kontenerów na gruz
• fachowy wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeżeli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Z racji zdobytego doświadczenia w ramach wieloletniej pracy w tej branży dysponujemy przetestowanymi oraz wypracowanymi technikami połączonymi z wywozem gruzu. W naszej klarownej firmie nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego konsumenta oraz do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zapewnić realizację usług w pierwszorzędny możliwy sposób dopasowaną do pragnień. Nie jest także tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować bardzo dobre ceny na rynku. Toteż, jeśli tylko chcą się Państwo uporać z uporczywymi górami gruzu – z nami można zrobić to najlepiej: najszybciej, najbezpieczniej i najtaniej!

Wywóz gruzu z budowy Halemba - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Halemba - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Halemba - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

Dzisiaj jednakże jesteśmy w stanie Państwu zaoferować znacznie więcej aniżeli wyłącznie kontenery na gruz oraz ich podstawienie – nasza oferta jest naprawdę szeroka. Przyjmujemy różne zlecenia na wyburzenia budynków oraz przeróżnych budynków. Prace oraz roboty ziemne przeróżnego typu to również prowadzona przez nas specjalizacja, jaką pragniemy Państwu zaoferować. Jeżeli intryguje Państwa wynajem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii również jesteśmy w stanie służyć pomocą. Nie inaczej jeśli chodzi o transport machin budowlanych. Świadczymy także wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami oraz usługi dźwigowe.

Obsługa oraz pomoc

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na pytania dotyczącej należącej do nas oferty. Gorąco zapraszamy do nas!