Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Prowadzona przez nas firma powstała dużo lat temu jako odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na rynku na usługi powiązane z kontenerami na gruz. Nasz pomysł zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z wielkim uznaniem ze strony zleceniodawców. Dzisiaj stworzona przez nas firma świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• fachowy wynajem oraz podstawienie kontenerów na gruz
• techniczny wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeżeli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – gorąco zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Z racji zdobytego doświadczenia w ramach wieloletniej pracy w tej branży dysponujemy przetestowanymi oraz wypracowanymi technikami połączonymi z wywozem gruzu. W naszej jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Każdy nasz kontrahent i zlecone przez niego realizację są traktowane jako oddzielny przypadek, dzięki czemu wszystkie zlecenia są realizowane w sposób możliwie jak najbardziej właściwy. Nie jest również tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować bardzo dobre ceny na rynku. Zatem, jeżeli tylko pragną się Państwo uporać z uporczywymi górami gruzu – z nami wolno zrobić to najlepiej: najszybciej, najbezpieczniej oraz najtaniej!

Wywóz gruzu z budowy Katowice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Katowice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Katowice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

Dzisiaj jednakże możemy Państwu zaproponować znacznie więcej niż tylko kontenery na gruz oraz ich podstawienie – prowadzona przez nas oferta jest w samej rzeczy szeroka. Przyjmujemy przeróżne zlecenia na wyburzenia obiektów oraz rozmaitych obiektów. Absorbujemy się też zadaniami, jakimi są prace i roboty ziemne przeróżnego rodzaju. Jeśli intryguje Państwa najem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii też możemy służyć pomocą. Transport maszyn budowlanych to prowadzona przez nas następna propozycja. Świadczymy także wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami oraz usługi dźwigowe.

Obsługa i pomoc

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na pytania dotyczącej należącej do nas oferty. Gorąco zapraszamy do kontaktu!