Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Nasza jednostka powstała dużo lat temu jako odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na rynku na usługi połączone z kontenerami na gruz. Stworzony przez nas projekt zamienił się w faktyczną usługę, jaka to spotkała się z gigantycznym uznaniem ze witryny zleceniodawców. Dzisiaj nasza firma świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• kompetentny wynajem oraz podstawienie kontenerów na gruz
• wykwalifikowany wywóz gruzu budowlanego z budowy i po remoncie

Jeżeli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – gorąco zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Jako firma z doświadczeniem mamy wypracowane oraz sprawdzone techniki, to właśnie dzięki któremu każdorazowe zlecenie związane z wywozem gruzu jest zawsze obsługiwane możliwie jak najpoprawniej. W naszej idealnej jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Każdy nasz klient i zlecone przez niego realizację są traktowane jako oddzielny przypadek, dzięki czemu wszystkie zlecenia są realizowane w sposób możliwie jak najbardziej dobry. Nie jest również tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić bardzo dobre ceny na rynku. Wobec tego, jeżeli tylko chcą się Państwo uporać z uporczywymi górami gruzu – z nami wolno zrobić to najlepiej: najszybciej, najbezpieczniej oraz najtaniej!

Wywóz gruzu z budowy Knurów - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Knurów - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Knurów - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

Dzisiaj jednak możemy Państwu zaoferować o wiele więcej niż tylko kontenery na gruz oraz ich podstawienie – nasza oferta jest właściwie szeroka. Przyjmujemy różnorodne zlecenia na wyburzenia budynków oraz rozmaitych obiektów. Prace oraz roboty ziemne różnorodnego typu to też nasza specjalizacja, jaką chcemy Państwu zaproponować. Jeśli intryguje Państwa najem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii również możemy służyć pomocą. Transport machin budowlanych to prowadzona przez nas kolejna propozycja. Świadczymy też wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe.

Olśniewająca obsługa

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na pytania dotyczącej należącej do nas oferty. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu!