Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Sporo lat temu, w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku na usługi związane z kontenerami na gruz zadecydowaliśmy założyć jednostkę gospodarczą specjalizującą się w tym zadaniu. Nasz pomysł zamienił się w faktyczną usługę, jaka to spotkała się z potężnym uznaniem ze strony zleceniodawców. W tej chwili świadczymy wysokiej klasy usługi, z których przede wszystkich chcemy zwrócić Państwa uwagę na:

• fachowy wynajem i podstawienie kontenerów na gruz
• wykwalifikowany wywóz gruzu budowlanego z budowy i po remoncie

Jeśli to jest zakres profesjonalnych usług, jakich Państwo wypatrują – zapraszamy do bliższego zaznajomienia się z naszą klarowną propozycją już dzisiaj!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Z racji zdobytego doświadczenia w ramach wieloletniej pracy w tej branży dysponujemy sprawdzonymi i wypracowanymi technikami połączonymi z wywozem gruzu. W naszej firmie nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego konsumenta i do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zagwarantować realizację usług w najlepszy możliwy sposób dopasowaną do wymogów. Nie jest również tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować bardzo dobre ceny na rynku. Zatem jeżeli uporczywa góra gruzu to coś, z czym pragną się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej oraz bezpiecznie – serdecznie zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Łaziska Średnie - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Łaziska Średnie - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Łaziska Średnie - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie całość!

Dziś niemniej jednak możemy Państwu zaproponować o wiele więcej aniżeli tylko kontenery na gruz i ich podstawienie – stworzona przez nas oferta jest właściwie szeroka. Przyjmujemy przeróżne zlecenia na wyburzenia budynków oraz rozmaitych obiektów. Prace i roboty ziemne różnorodnego typu to również prowadzona przez nas specjalizacja, jaką chcemy Państwu zaproponować. Jeśli intryguje Państwa najem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii również możemy służyć pomocą. Transport machin budowlanych to prowadzona przez nas następna propozycja. Świadczymy też wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami oraz usługi dźwigowe.

Perfekcyjna obsługa

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na pytania dotyczącej prezentowanej oferty. Zapraszamy do kontaktu!