Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Wiele lat temu, w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku na usługi związane z kontenerami na gruz zadecydowaliśmy założyć jednostkę specjalizującą się w tym zadaniu. Stworzony przez nas projekt zamienił się w faktyczną usługę, jaka to spotkała się z dużym uznaniem ze strony zleceniodawców. Dziś nasza jednostka świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• kompetentny wynajem oraz podstawienie kontenerów na gruz
• fachowy wywóz gruzu budowlanego z budowy i po remoncie

Jeśli to jest zakres usług, których Państwo poszukują – uprzejmie zapraszamy do bliższego zaznajomienia się z opisującą nas propozycją już dzisiaj!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Z racji zdobytego doświadczenia w ramach wieloletniej pracy w tej branży dysponujemy sprawdzonymi i wypracowanymi technikami powiązanymi z wywozem gruzu. W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Każdy stworzony przez nas konsument oraz zlecone przez niego realizację są traktowane jako oddzielny przypadek, dzięki czemu wszystkie zlecenia są realizowane w sposób możliwie jak najbardziej dobry. Nie jest również tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić optymalne ceny na rynku. Wobec tego, jeśli tylko chcą się Państwo uporać z uporczywymi górami gruzu – z nami można zrobić to najlepiej: najszybciej, najbezpieczniej i najtaniej!

Wywóz gruzu z budowy Miedźna - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Miedźna - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Miedźna - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie całość!

Dziś jednak możemy Państwu zaoferować o wiele więcej aniżeli jedynie kontenery na gruz oraz ich podstawienie – nasza propozycja jest w samej rzeczy szeroka. Przyjmujemy rozmaite zlecenia na wyburzenia budynków oraz różnych budynków. Prace oraz roboty ziemne przeróżnego rodzaju to także nasza specjalizacja, jaką pragniemy Państwu zaproponować. Jeżeli interesuje Państwa wynajem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii również możemy służyć pomocą. Transport machin budowlanych to nasza następna propozycja. Świadczymy też wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami oraz usługi dźwigowe.

Obsługa i pomoc

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na pytania dotyczącej naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu!