Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Sporo lat temu, w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku na profesjonalne usługi połączone z kontenerami na gruz zadecydowaliśmy założyć firmę specjalizującą się w tym zadaniu. Stworzony przez nas pomysł zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z kolosalnym uznaniem ze witryny zleceniodawców. Obecnie świadczymy wysokiej klasy usługi, z których przede wszystkich pragniemy zwrócić Państwa uwagę na:

• fachowy najem oraz podstawienie kontenerów na gruz
• techniczny wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeśli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – gorąco zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Z racji zdobytego doświadczenia w ramach wieloletniej pracy w tej branży dysponujemy wypróbowanymi i wypracowanymi technikami związanymi z wywozem gruzu. W należącej do nas jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego kontrahenta i do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zagwarantować realizację usług w najlepszy możliwy sposób dopasowaną do pragnień. Nie jest też tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić najlepsze ceny na rynku. Zatem jeżeli uporczywa góra gruzu to coś, z czym pragną się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej oraz bezpiecznie – zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Mysłowice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Mysłowice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Mysłowice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie całość!

W trosce o to, żeby odpowiedzieć na wszelkie Państwa potrzeby postanowiliśmy przez lata swojej działalności poszerzać swoją propozycję – tak by dziś móc zaoferować w rzeczywistości bogatą gamę usług. Przyjmujemy różne zlecenia na wyburzenia obiektów oraz przeróżnych budynków. Absorbujemy się także zadaniami, jakimi są prace i roboty ziemne przeróżnego typu. Jeśli interesuje Państwa najem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii także jesteśmy w stanie służyć pomocą. Transport machin budowlanych to stworzona przez nas następna propozycja. Świadczymy również wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe.

Obsługa oraz pomoc

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy oraz odpowiadania na pytania dotyczącej naszej oferty. Zapraszamy do nas!