Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Dużo lat temu, w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku na usługi połączone z kontenerami na gruz zadecydowaliśmy założyć firmę specjalizującą się w tym zadaniu. Skonstruowany przez nas pomysł zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z dużym uznaniem ze strony zleceniodawców. Aktualnie świadczymy wysokiej klasy usługi, z których przede wszystkich pragniemy zwrócić Państwa uwagę na:

• kompetentny najem oraz podstawienie kontenerów na gruz
• techniczny wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeżeli to jest zakres profesjonalnych usług, których Państwo poszukują – gorąco zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą najlepszą propozycją już dzisiaj!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Jako jednostka z doświadczeniem mamy wypracowane i sprawdzone techniki, to właśnie dzięki jakiemu każdorazowe zlecenie powiązane z wywozem gruzu jest zawsze obsługiwane możliwie jak najlepiej. W naszej jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego konsumenta i do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zapewnić realizację usług w perfekcyjny możliwy sposób dopasowaną do wymogów. Nie jest też tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować bardzo dobre ceny na rynku. Zatem jeśli uporczywa góra gruzu to coś, z czym pragną się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej i bezpiecznie – serdecznie zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Ornontowice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Ornontowice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Ornontowice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie całość!

Dzisiaj jednakże możemy Państwu zaproponować znacznie więcej niż wyłącznie kontenery na gruz i ich podstawienie – stworzona przez nas propozycja jest faktycznie szeroka. Przyjmujemy przeróżne zlecenia na wyburzenia obiektów i przeróżnych obiektów. Prace i roboty ziemne różnego rodzaju to także prowadzona przez nas specjalizacja, jaką chcemy Państwu zaproponować. Jeżeli intryguje Państwa wynajem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii także jesteśmy w stanie służyć pomocą. Nie inaczej jeśli chodzi o transport machin budowlanych. Świadczymy także wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe.

Wspaniała obsługa

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na pytania dotyczącej należącej do nas oferty. Serdecznie zapraszamy do nas!