Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Nasza firma powstała dużo lat temu jako odpowiedź na coraz to pokaźniejsze zapotrzebowanie na rynku na usługi połączone z kontenerami na gruz. Skonstruowany przez nas pomysł zamienił się w faktyczną usługę, jaka to spotkała się z wielkim uznaniem ze witryny zleceniodawców. Dzisiaj nasza jednostka świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• kompetentny najem i podstawienie kontenerów na gruz
• techniczny wywóz gruzu budowlanego z budowy i po remoncie

Jeżeli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Z racji zdobytego doświadczenia w ramach wieloletniej pracy w tej branży dysponujemy wypróbowanymi i wypracowanymi technikami połączonymi z wywozem gruzu. W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego kontrahenta oraz do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zagwarantować realizację usług w pierwszorzędny możliwy sposób dopasowaną do wymogów. Nie jest też tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować perfekcyjne ceny na rynku. Toteż, jeżeli tylko pragną się Państwo uporać z uporczywymi górami gruzu – z nami wolno zrobić to najlepiej: najszybciej, najbezpieczniej i najtaniej!

Wywóz gruzu z budowy Orzesze - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Orzesze - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Orzesze - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

W trosce o to, żeby odpowiedzieć na wszystkie Państwa potrzeby zadecydowaliśmy przez lata swojej działalności poszerzać swoją propozycję – tak by dziś móc zaproponować naprawdę dostatnią gamę usług. Przyjmujemy rozmaite zlecenia na wyburzenia budynków i przeróżnych obiektów. Zajmujemy się także zadaniami, jakimi są prace i roboty ziemne różnorodnego typu. Jeśli interesuje Państwa najem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii też jesteśmy w stanie służyć pomocą. Transport machin budowlanych to stworzona przez nas kolejna propozycja. Świadczymy także wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe.

Doskonała obsługa

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na zapytania dotyczącej przedstawianej oferty. Gorąco zapraszamy do kontaktu!