Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Prowadzona przez nas jednostka powstała wiele lat temu jako odpowiedź na coraz to pokaźniejsze zapotrzebowanie na rynku na usługi powiązane z kontenerami na gruz. Stworzony przez nas pomysł zamienił się w faktyczną usługę, jaka to spotkała się z kolosalnym uznaniem ze strony zleceniodawców. Dzisiaj stworzona przez nas firma świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• profesjonalny najem i podstawienie kontenerów na gruz
• techniczny wywóz gruzu budowlanego z budowy i po remoncie

Jeśli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Jako firma z doświadczeniem mamy wypracowane oraz sprawdzone techniki, to właśnie dzięki któremu każdorazowe zlecenie związane z wywozem gruzu jest zawsze obsługiwane możliwie jak najodpowiedniej. W należącej do nas firmie nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego kontrahenta oraz do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zagwarantować realizację usług w perfekcyjny możliwy sposób dopasowaną do pragnień. Nie jest też tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić optymalne ceny na rynku. Zatem jeżeli uporczywa góra gruzu to coś, z czym pragną się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej i bezpiecznie – gorąco zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Pawłowice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Pawłowice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Pawłowice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

W trosce o to, aby odpowiedzieć na wszelkie Państwa potrzeby zadecydowaliśmy przez lata swojej działalności poszerzać swoją propozycję – tak by dzisiaj móc zaproponować rzeczywiście bogatą gamę usług. Przyjmujemy różne zlecenia na wyburzenia obiektów i przeróżnych budynków. Prace i roboty ziemne różnego rodzaju to też nasza specjalizacja, jaką chcemy Państwu zaproponować. Jeżeli intryguje Państwa najem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii także możemy służyć pomocą. Nie inaczej jeśli chodzi o transport machin budowlanych. Świadczymy także wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami oraz usługi dźwigowe.

Olśniewająca obsługa

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na zapytania dotyczącej naszej oferty. Uprzejmie zapraszamy do nas!