Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Prowadzona przez nas jednostka powstała dużo lat temu jako odpowiedź na coraz pokaźniejsze zapotrzebowanie na rynku na usługi powiązane z kontenerami na gruz. Stworzony przez nas projekt zamienił się w faktyczną usługę, jaka to spotkała się z okazałym uznaniem ze witryny zleceniodawców. Dziś prowadzona przez nas jednostka świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• kompetentny wynajem i podstawienie kontenerów na gruz
• wykwalifikowany wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeżeli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Z racji zdobytego doświadczenia w ramach wieloletniej pracy w tej branży dysponujemy sprawdzonymi oraz wypracowanymi technikami połączonymi z wywozem gruzu. W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego konsumenta i do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zagwarantować realizację usług w najlepszy możliwy sposób dopasowaną do potrzeb. Nie jest także tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić najlepsze ceny na rynku. Wobec tego jeżeli uporczywa góra gruzu to coś, z czym pragną się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej oraz bezpiecznie – gorąco zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Piekary Śląskie - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Piekary Śląskie - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Piekary Śląskie - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

Dzisiaj jednak jesteśmy w stanie Państwu zaoferować znacznie więcej niż jedynie kontenery na gruz oraz ich podstawienie – prowadzona przez nas propozycja jest ściśle mówiąc szeroka. Przyjmujemy różnorodne zlecenia na wyburzenia obiektów i rozmaitych budynków. Absorbujemy się także zadaniami, jakimi są prace i roboty ziemne różnorodnego rodzaju. Jeżeli intryguje Państwa najem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii także jesteśmy w stanie służyć pomocą. Nie inaczej jeśli chodzi o transport machin budowlanych. Świadczymy też wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe.

Obsługa oraz pomoc

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na zapytania dotyczącej należącej do nas oferty. Gorąco zapraszamy do kontaktu!