Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Nasza firma powstała wiele lat temu jako odpowiedź na coraz to pokaźniejsze zapotrzebowanie na rynku na usługi powiązane z kontenerami na gruz. Nasz projekt zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z kolosalnym uznaniem ze strony zleceniodawców. W tej chwili świadczymy wysokiej klasy usługi, z których przede wszystkich pragniemy zwrócić Państwa uwagę na:

• kompetentny najem oraz podstawienie kontenerów na gruz
• fachowy wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeśli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – gorąco zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Jako firma z doświadczeniem posiadamy wypracowane i wypróbowane techniki, to właśnie dzięki jakiemu każdorazowe zlecenie połączone z wywozem gruzu jest zawsze obsługiwane możliwie jak najporządniej. W naszej klarownej firmie nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego klienta i do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zapewnić realizację usług w pierwszorzędny możliwy sposób dopasowaną do wymogów. Nie jest także tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić perfekcyjne ceny na rynku. Zatem jeśli uporczywa góra gruzu to coś, z czym chcą się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej oraz bezpiecznie – uprzejmie zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Pszczyna - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Pszczyna - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Pszczyna - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie całość!

W trosce o to, aby odpowiedzieć na wszystkie Państwa potrzeby postanowiliśmy przez lata swojej aktywności poszerzać swoją propozycję – tak by dziś móc zaproponować w rzeczywistości bogatą gamę usług. Przyjmujemy różne zlecenia na wyburzenia budynków i przeróżnych obiektów. Prace oraz roboty ziemne rozmaitego rodzaju to również prowadzona przez nas specjalizacja, jaką pragniemy Państwu zaoferować. Jeśli interesuje Państwa najem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii także możemy służyć pomocą. Nie inaczej jeżeli chodzi o transport machin budowlanych. Świadczymy też wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami oraz usługi dźwigowe.

Imponująca obsługa

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na pytania dotyczącej przedstawianej oferty. Zapraszamy do kontaktu!