Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Prowadzona przez nas firma powstała dużo lat temu jako odpowiedź na coraz to większe zapotrzebowanie na rynku na usługi związane z kontenerami na gruz. Skonstruowany przez nas projekt zamienił się w faktyczną usługę, jaka to spotkała się z dużym uznaniem ze strony zleceniodawców. W tej chwili świadczymy wysokiej klasy usługi, z których przede wszystkich chcemy zwrócić Państwa uwagę na:

• fachowy najem i podstawienie kontenerów na gruz
• fachowy wywóz gruzu budowlanego z budowy i po remoncie

Jeśli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Z racji zdobytego doświadczenia w ramach wieloletniej pracy w tej branży dysponujemy przetestowanymi oraz wypracowanymi technikami związanymi z wywozem gruzu. W prowadzonej przez nas firmie nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego klienta i do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zapewnić realizację usług w najlepszy możliwy sposób dopasowaną do potrzeb. Nie jest też tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić optymalne ceny na rynku. Toteż jeśli uporczywa góra gruzu to coś, z czym chcą się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej i bezpiecznie – uprzejmie zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Radzionków - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Radzionków - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Radzionków - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie całość!

W trosce o to, żeby odpowiedzieć na wszelkie Państwa potrzeby postanowiliśmy przez lata swojej aktywności poszerzać swoją propozycję – tak by dzisiaj móc zaoferować w gruncie rzeczy bogatą gamę usług. Przyjmujemy różne zlecenia na wyburzenia budynków i przeróżnych budynków. Prace oraz roboty ziemne przeróżnego typu to też prowadzona przez nas specjalizacja, jaką pragniemy Państwu zaoferować. Jeśli intryguje Państwa wynajem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii również możemy służyć pomocą. Transport maszyn budowlanych to nasza następna propozycja. Świadczymy również wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe.

Znakomita obsługa

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na zapytania dotyczącej naszej oferty. Gorąco zapraszamy do kontaktu!