Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Prowadzona przez nas firma powstała dużo lat temu jako odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na rynku na usługi połączone z kontenerami na gruz. Stworzony przez nas pomysł zamienił się w faktyczną usługę, jaka to spotkała się z dużym uznaniem ze strony zleceniodawców. Dziś prowadzona przez nas firma świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• fachowy wynajem i podstawienie kontenerów na gruz
• fachowy wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeśli to jest zakres usług, których Państwo wypatrują – serdecznie zapraszamy do bliższego zaznajomienia się z naszą propozycją już dzisiaj!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Z racji zdobytego doświadczenia w ramach wieloletniej pracy w tej branży dysponujemy sprawdzonymi i wypracowanymi technikami związanymi z wywozem gruzu. W naszej idealnej firmie nie ma miejsca na bylejakość. Każdy nasz kontrahent oraz zlecone przez niego realizację są traktowane jako oddzielny przypadek, dzięki czemu wszelkie zlecenia są realizowane w sposób możliwie jak najbardziej właściwy. Nie jest także tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić najlepsze ceny na rynku. Zatem jeżeli uporczywa góra gruzu to coś, z czym chcą się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej oraz bezpiecznie – uprzejmie zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Tarnowskie Góry - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Tarnowskie Góry - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Tarnowskie Góry - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie całość!

Dzisiaj jednakże możemy Państwu zaoferować o wiele więcej niż wyłącznie kontenery na gruz i ich podstawienie – nasza oferta jest w istocie szeroka. Przyjmujemy różne zlecenia na wyburzenia obiektów i przeróżnych budynków. Zajmujemy się też zadaniami, jakimi są prace oraz roboty ziemne różnorodnego rodzaju. Jeśli interesuje Państwa wynajem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii również jesteśmy w stanie służyć pomocą. Transport maszyn budowlanych to stworzona przez nas kolejna propozycja. Świadczymy też wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe.

Obsługa i pomoc

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na pytania dotyczącej opisywanej oferty. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu!