Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Nasza firma powstała wiele lat temu jako odpowiedź na coraz to większe zapotrzebowanie na rynku na usługi połączone z kontenerami na gruz. Skonstruowany przez nas projekt zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z dużym uznaniem ze witryny zleceniodawców. Dziś stworzona przez nas firma świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• profesjonalny najem oraz podstawienie kontenerów na gruz
• techniczny wywóz gruzu budowlanego z budowy i po remoncie

Jeśli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – gorąco zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Jako jednostka z doświadczeniem mamy wypracowane i przetestowane techniki, dzięki jakiemu każdorazowe zlecenie powiązane z wywozem gruzu jest zawsze obsługiwane możliwie jak najodpowiedniej. W naszej firmie nie ma miejsca na bylejakość. Każdy skonstruowany przez nas kontrahent i zlecone przez niego realizację są traktowane jako oddzielny przypadek, dzięki czemu wszelkie zlecenia są realizowane w sposób możliwie jak najbardziej dobry. Nie jest też tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować optymalne ceny na rynku. Toteż jeśli uporczywa góra gruzu to coś, z czym pragną się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej oraz bezpiecznie – serdecznie zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Tychy - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Tychy - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Tychy - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

Dziś jednak jesteśmy w stanie Państwu zaproponować o wiele więcej niż wyłącznie kontenery na gruz i ich podstawienie – prowadzona przez nas oferta jest w rzeczy samej szeroka. Przyjmujemy różnorodne zlecenia na wyburzenia obiektów oraz przeróżnych budynków. Zajmujemy się też zadaniami, jakimi są prace i roboty ziemne przeróżnego rodzaju. Jeśli interesuje Państwa najem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii też jesteśmy w stanie służyć pomocą. Nie inaczej jeśli chodzi o transport machin budowlanych. Świadczymy też wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami oraz usługi dźwigowe.

Świetna obsługa

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy oraz odpowiadania na zapytania dotyczącej prezentowanej oferty. Zapraszamy do nas!