Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Prowadzona przez nas firma powstała dużo lat temu jako odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na rynku na usługi powiązane z kontenerami na gruz. Stworzony przez nas pomysł zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z potężnym uznaniem ze strony zleceniodawców. Dziś nasza firma świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• fachowy wynajem oraz podstawienie kontenerów na gruz
• techniczny wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeżeli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – gorąco zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Z racji zdobytego doświadczenia w ramach wieloletniej pracy w tej branży dysponujemy sprawdzonymi i wypracowanymi technikami związanymi z wywozem gruzu. W należącej do nas firmie nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego klienta oraz do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zagwarantować realizację usług w najlepszy możliwy sposób dopasowaną do pragnień. Nie jest również tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić najlepsze ceny na rynku. Toteż jeśli uporczywa góra gruzu to coś, z czym chcą się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej oraz bezpiecznie – zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Wieszowa - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Wieszowa - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Wieszowa - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

Dziś jednak możemy Państwu zaoferować znacznie więcej niż tylko kontenery na gruz oraz ich podstawienie – nasza propozycja jest rzeczywiście szeroka. Przyjmujemy rozmaite zlecenia na wyburzenia budynków oraz rozmaitych budynków. Prace i roboty ziemne przeróżnego rodzaju to też nasza specjalizacja, jaką pragniemy Państwu zaproponować. Jeżeli interesuje Państwa najem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii także możemy służyć pomocą. Nie inaczej jeśli chodzi o transport machin budowlanych. Świadczymy również wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe.

Obsługa oraz pomoc

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na pytania dotyczącej prezentowanej oferty. Uprzejmie zapraszamy do nas!