Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Nasza firma powstała wiele lat temu jako odpowiedź na coraz to większe zapotrzebowanie na rynku na usługi powiązane z kontenerami na gruz. Stworzony przez nas pomysł zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z kolosalnym uznaniem ze strony zleceniodawców. Dzisiaj prowadzona przez nas firma świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• fachowy najem i podstawienie kontenerów na gruz
• wykwalifikowany wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeśli to jest zakres profesjonalnych usług, jakich Państwo wypatrują – zapraszamy do bliższego zapoznania się z opisującą nas propozycją już dzisiaj!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Jako firma z doświadczeniem posiadamy wypracowane oraz wypróbowane techniki, to właśnie dzięki któremu każdorazowe zlecenie związane z wywozem gruzu jest zawsze obsługiwane możliwie jak najodpowiedniej. W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Każdy stworzony przez nas klient i zlecone przez niego realizację są traktowane jako oddzielny przypadek, dzięki czemu wszelkie zlecenia są realizowane w sposób możliwie jak najbardziej dobry. Nie jest też tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić optymalne ceny na rynku. Zatem jeśli uporczywa góra gruzu to coś, z czym chcą się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej oraz bezpiecznie – zapraszamy do nas!

PWywóz gruzu z budowy Żory - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Żory - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Żory - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

W trosce o to, by odpowiedzieć na wszystkie Państwa pragnienia postanowiliśmy przez lata swojej aktywności poszerzać swoją ofertę – tak by dziś zdołać zaproponować w samej rzeczy dostatnią gamę usług. Przyjmujemy przeróżne zlecenia na wyburzenia obiektów oraz różnych budynków. Prace i roboty ziemne rozmaitego rodzaju to też prowadzona przez nas specjalizacja, jaką chcemy Państwu zaoferować. Jeżeli intryguje Państwa najem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii także jesteśmy w stanie służyć pomocą. Nie inaczej jeżeli chodzi o transport machin budowlanych. Świadczymy też wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami oraz usługi dźwigowe.

Doskonała obsługa

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na zapytania dotyczącej opisywanej oferty. Gorąco zapraszamy do kontaktu!