Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Nasza jednostka powstała dużo lat temu jako odpowiedź na coraz pokaźniejsze zapotrzebowanie na rynku na usługi związane z kontenerami na gruz. Stworzony przez nas pomysł zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z potężnym uznaniem ze strony zleceniodawców. Dzisiaj prowadzona przez nas firma świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• fachowy wynajem i podstawienie kontenerów na gruz
• fachowy wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeśli to jest zakres usług, jakich Państwo wypatrują – gorąco zapraszamy do bliższego zapoznania się z prowadzoną przez nas ofertą już dzisiaj!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Jako firma z doświadczeniem posiadamy wypracowane i wypróbowane techniki, to właśnie dzięki któremu każdorazowe zlecenie powiązane z wywozem gruzu jest zawsze obsługiwane możliwie jak najprawidłowiej. W prowadzonej przez nas firmie nie ma miejsca na bylejakość. Każdy skonstruowany przez nas klient oraz zlecone przez niego realizację są traktowane jako oddzielny przypadek, dzięki czemu wszelkie zlecenia są realizowane w sposób możliwie jak najbardziej właściwy. Nie jest również tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić najlepsze ceny na rynku. Wobec tego jeśli uporczywa góra gruzu to coś, z czym chcą się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej i bezpiecznie – serdecznie zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Bujaków - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Bujaków - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Bujaków - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

W trosce o to, by odpowiedzieć na wszelkie Państwa potrzeby zadecydowaliśmy przez lata swojej aktywności poszerzać swoją ofertę – tak by dzisiaj zdołać zaproponować w samej rzeczy bogatą gamę usług. Przyjmujemy przeróżne zlecenia na wyburzenia obiektów i przeróżnych budynków. Prace oraz roboty ziemne rozmaitego rodzaju to też stworzona przez nas specjalizacja, jaką chcemy Państwu zaproponować. Jeśli intryguje Państwa wynajem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii także możemy służyć pomocą. Transport machin budowlanych to nasza kolejna propozycja. Świadczymy również wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe.

Obsługa i pomoc

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na pytania dotyczącej naszej oferty. Gorąco zapraszamy do kontaktu!