Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Pragniemy przedłożyć Państwu naszą ofertę na wynajem ładowarek teleskopowych oraz usługi dźwigowe. Jesteśmy świadomi dużej popularności zleceń tego rodzaju w dzisiejszych czasach, dlatego tworząc naszą ofertę przykładaliśmy największą wagę do tego, by odpowiadała ona w możliwie jak najbardziej kompleksowy sposób na potrzeby naszych różnych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Co nas wyróżnia?

  • wieloletnie doświadczenie w branży,
  • realizacje wykonywane przez wykwalifikowanych operatorów
  • gwarancja ubezpieczenia OC

Powyższe punkty to najwyższa gwarancja dla Państwa w odniesieniu do tego, że jeśli wybiorą Państwo naszą firmę – zapewniają sobie Państwo sprawne, uczciwe i fachowe wykonanie zadania.

Profesjonalny park maszynowy

Chcąc zapewnić Państwu usługi najlepszej jakości zadbaliśmy również o dobranie odpowiedniej floty maszyn wykorzystywanych w naszych zleceniach. Zarówno ładowarki teleskopowe, które oferujemy na wynajem, jak i dźwigi wykorzystywane w ramach realizowanych przez nas usług są najwyższej jakości i przed każdym zleceniem poddawane szczegółowym kontrolom i testom w celu zapewnienia jak najlepszych usług. To sposób na bezpieczne i komfortowe wykonanie każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia.

Wynajem ładowarek teleskopowych, usługi dźwigowe Katowice i MikołówWynajem ładowarek teleskopowych, usługi dźwigowe Katowice i MikołówWynajem ładowarek teleskopowych, usługi dźwigowe Katowice i Mikołów

Wynajem ładowarek

W ramach oferty wynajmu mogą Państwo wybierać z dostępnych u nas urządzeń o różnym udźwigu i wysięgu, tak by dobrać najbardziej odpowiednie do zadania. Cena wynajmu maszyn to także zapewnienie obsługi z ramienia profesjonalnego operatora.

Dysponujemy ponadto szerokim zestawem zawiesi:

  • taśmowych
  • łańcuchowych
  • linowych

Takie bogactwo wyposażenia pozwala nam mieć pewność, że każdy klient bez względu na to czy indywidualny czy firmowy dostanie dokładnie to, czego potrzebuje. Poradzimy sobie z każdym zleconym zadaniem. Mało tego – wykonamy go zgodnie z wysokimi standardami, tym samym zapewniając każdemu naszemu klientowi 100 % satysfakcji z podjętej współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty na wynajem ładowarek i usługi dźwigowe już dziś!