Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Wiele lat temu, w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku na usługi związane z kontenerami na gruz postanowiliśmy założyć jednostkę gospodarczą specjalizującą się w tym zadaniu. Stworzony przez nas projekt zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z dużym uznaniem ze strony zleceniodawców. Dzisiaj stworzona przez nas jednostka świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• fachowy wynajem oraz podstawienie kontenerów na gruz
• techniczny wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeżeli to jest zakres profesjonalnych usług, których Państwo wypatrują – zapraszamy do bliższego zapoznania się z opisującą nas ofertą już dzisiaj!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Jako firma z doświadczeniem posiadamy wypracowane oraz przetestowane techniki, to właśnie dzięki jakiemu każdorazowe zlecenie powiązane z wywozem gruzu jest zawsze obsługiwane możliwie jak najpoprawniej. W naszej klarownej jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Każdy nasz konsument oraz zlecone przez niego realizację są traktowane jako oddzielny przypadek, dzięki czemu wszystkie zlecenia są realizowane w sposób możliwie jak najbardziej właściwy. Nie jest też tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować perfekcyjne ceny na rynku. Wobec tego jeśli uporczywa góra gruzu to coś, z czym pragną się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej i bezpiecznie – serdecznie zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Chorzów - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Chorzów - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

W trosce o to, aby odpowiedzieć na wszystkie Państwa wymogi postanowiliśmy przez lata swojej aktywności poszerzać swoją propozycję – tak by dziś móc zaproponować w rzeczywistości dostatnią gamę usług. Przyjmujemy różne zlecenia na wyburzenia obiektów oraz przeróżnych budynków. Absorbujemy się również zadaniami, jakimi są prace i roboty ziemne rozmaitego rodzaju. Jeżeli intryguje Państwa wynajem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii również możemy służyć pomocą. Nie inaczej jeżeli chodzi o transport machin budowlanych. Świadczymy też wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe.

Znakomita obsługa

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na pytania dotyczącej przedstawianej oferty. Zapraszamy do kontaktu!