Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Dużo lat temu, w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku na profesjonalne usługi związane z kontenerami na gruz zadecydowaliśmy założyć jednostkę gospodarczą specjalizującą się w tym zadaniu. Nasz pomysł zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z dużym uznaniem ze strony zleceniodawców. Dziś nasza jednostka świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• kompetentny najem i podstawienie kontenerów na gruz
• fachowy wywóz gruzu budowlanego z budowy i po remoncie

Jeżeli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Z racji zdobytego doświadczenia w ramach wieloletniej pracy w tej branży dysponujemy sprawdzonymi oraz wypracowanymi technikami powiązanymi z wywozem gruzu. W opisującej nas jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Każdy skonstruowany przez nas kontrahent oraz zlecone przez niego realizację są traktowane jako oddzielny przypadek, dzięki czemu wszelkie zlecenia są realizowane w sposób możliwie jak najbardziej dobry. Nie jest także tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić bardzo dobre ceny na rynku. Wobec tego, jeżeli tylko pragną się Państwo uporać z uporczywymi górami gruzu – z nami wolno zrobić to najlepiej: najszybciej, najbezpieczniej oraz najtaniej!

Wywóz gruzu z budowy Dąbrowa Górnicza - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Dąbrowa Górnicza - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Dąbrowa Górnicza - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

Dziś jednakże możemy Państwu zaoferować o wiele więcej niż wyłącznie kontenery na gruz i ich podstawienie – prowadzona przez nas propozycja jest w samej rzeczy szeroka. Przyjmujemy różne zlecenia na wyburzenia obiektów i różnych obiektów. Prace oraz roboty ziemne rozmaitego rodzaju to również stworzona przez nas specjalizacja, jaką chcemy Państwu zaoferować. Jeśli interesuje Państwa najem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii także jesteśmy w stanie służyć pomocą. Nie inaczej jeśli chodzi o transport machin budowlanych. Świadczymy także wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe.

Obsługa i pomoc

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy oraz odpowiadania na zapytania dotyczącej należącej do nas oferty. Serdecznie zapraszamy do nas!