Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Stworzona przez nas jednostka powstała wiele lat temu jako odpowiedź na coraz to większe zapotrzebowanie na rynku na usługi powiązane z kontenerami na gruz. Stworzony przez nas projekt zamienił się w faktyczną usługę, jaka to spotkała się z potężnym uznaniem ze witryny zleceniodawców. Obecnie świadczymy wysokiej klasy usługi, z których przede wszystkich chcemy zwrócić Państwa uwagę na:

• profesjonalny wynajem oraz podstawienie kontenerów na gruz
• wykwalifikowany wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeżeli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Jako jednostka z doświadczeniem posiadamy wypracowane i sprawdzone techniki, dzięki któremu każdorazowe zlecenie związane z wywozem gruzu jest zawsze obsługiwane możliwie jak najprawidłowiej. W opisującej nas jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Każdy skonstruowany przez nas konsument oraz zlecone przez niego realizację są traktowane jako oddzielny przypadek, dzięki czemu wszelkie zlecenia są realizowane w sposób możliwie jak najbardziej dobry. Nie jest także tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić optymalne ceny na rynku. Wobec tego jeżeli uporczywa góra gruzu to coś, z czym chcą się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej i bezpiecznie – serdecznie zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Gierałtowice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Gierałtowice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Gierałtowice - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

W trosce o to, by odpowiedzieć na wszelkie Państwa potrzeby postanowiliśmy przez lata swojej działalności poszerzać swoją ofertę – tak by dziś móc zaoferować w zasadzie dostatnią gamę usług. Przyjmujemy różne zlecenia na wyburzenia obiektów i różnych obiektów. Prace oraz roboty ziemne rozmaitego rodzaju to także nasza specjalizacja, jaką pragniemy Państwu zaoferować. Jeśli interesuje Państwa wynajem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii też jesteśmy w stanie służyć pomocą. Transport machin budowlanych to prowadzona przez nas kolejna propozycja. Świadczymy również wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami oraz usługi dźwigowe.

Znakomita obsługa

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy oraz odpowiadania na pytania dotyczącej prezentowanej oferty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!