Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Stworzona przez nas jednostka powstała wiele lat temu jako odpowiedź na coraz to większe zapotrzebowanie na rynku na usługi powiązane z kontenerami na gruz. Skonstruowany przez nas projekt zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z dużym uznaniem ze witryny zleceniodawców. Dziś prowadzona przez nas jednostka świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• profesjonalny wynajem i podstawienie kontenerów na gruz
• wykwalifikowany wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeżeli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – gorąco zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Z racji zdobytego doświadczenia w ramach wieloletniej pracy w tej branży dysponujemy sprawdzonymi i wypracowanymi technikami powiązanymi z wywozem gruzu. W naszej jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego klienta oraz do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zagwarantować realizację usług w pierwszorzędny możliwy sposób dopasowaną do potrzeb. Nie jest również tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić bardzo dobre ceny na rynku. Zatem, jeżeli tylko pragną się Państwo uporać z uporczywymi górami gruzu – z nami wolno zrobić to najlepiej: najszybciej, najbezpieczniej oraz najtaniej!

Wywóz gruzu z budowy Mikołów - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Mikołów - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Mikołów - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

Dzisiaj jednak możemy Państwu zaoferować o wiele więcej aniżeli wyłącznie kontenery na gruz oraz ich podstawienie – stworzona przez nas propozycja jest w samej rzeczy szeroka. Przyjmujemy przeróżne zlecenia na wyburzenia budynków i przeróżnych obiektów. Prace oraz roboty ziemne przeróżnego typu to także prowadzona przez nas specjalizacja, jaką pragniemy Państwu zaproponować. Jeśli intryguje Państwa wynajem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii również możemy służyć pomocą. Transport maszyn budowlanych to prowadzona przez nas następna propozycja. Świadczymy także wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami oraz usługi dźwigowe.

Najlepsza obsługa

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy oraz odpowiadania na zapytania dotyczącej naszej oferty. Zapraszamy do nas!