Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Dużo lat temu, w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku na usługi powiązane z kontenerami na gruz postanowiliśmy założyć jednostkę gospodarczą specjalizującą się w tym zadaniu. Nasz pomysł zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z okazałym uznaniem ze strony zleceniodawców. Dziś prowadzona przez nas firma świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• fachowy najem i podstawienie kontenerów na gruz
• techniczny wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeżeli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – uprzejmie zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Jako firma z doświadczeniem posiadamy wypracowane i przetestowane techniki, to właśnie dzięki któremu każdorazowe zlecenie związane z wywozem gruzu jest zawsze obsługiwane możliwie jak najprawidłowiej. W naszej klarownej jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego konsumenta i do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zapewnić realizację usług w perfekcyjny możliwy sposób dopasowaną do wymogów. Nie jest także tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować perfekcyjne ceny na rynku. Toteż jeżeli uporczywa góra gruzu to coś, z czym pragną się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej i bezpiecznie – uprzejmie zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Oświęcim - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Oświęcim - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Oświęcim - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

W trosce o to, by odpowiedzieć na wszystkie Państwa pragnienia postanowiliśmy przez lata swojej aktywności poszerzać swoją propozycję – tak by dziś zdołać zaproponować ściśle mówiąc dostatnią gamę usług. Przyjmujemy rozmaite zlecenia na wyburzenia obiektów i rozmaitych budynków. Absorbujemy się także zadaniami, jakimi są prace i roboty ziemne rozmaitego typu. Jeżeli intryguje Państwa najem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii również jesteśmy w stanie służyć pomocą. Transport machin budowlanych to stworzona przez nas kolejna propozycja. Świadczymy także wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe.

Perfekcyjna obsługa

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy oraz odpowiadania na zapytania dotyczącej przedstawianej oferty. Gorąco zapraszamy do kontaktu!