Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Dużo lat temu, w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku na usługi związane z kontenerami na gruz postanowiliśmy założyć jednostkę gospodarczą specjalizującą się w tym zadaniu. Stworzony przez nas projekt zamienił się w faktyczną usługę, jaka to spotkała się z kolosalnym uznaniem ze witryny zleceniodawców. Obecnie świadczymy wysokiej klasy usługi, z których przede wszystkich chcemy zwrócić Państwa uwagę na:

• fachowy wynajem i podstawienie kontenerów na gruz
• wykwalifikowany wywóz gruzu budowlanego z budowy i po remoncie

Jeżeli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Z racji zdobytego doświadczenia w ramach wieloletniej pracy w tej branży dysponujemy przetestowanymi oraz wypracowanymi technikami związanymi z wywozem gruzu. W opisującej nas firmie nie ma miejsca na bylejakość. Każdy stworzony przez nas kontrahent i zlecone przez niego realizację są traktowane jako oddzielny przypadek, dzięki czemu wszystkie zlecenia są realizowane w sposób możliwie jak najbardziej dobry. Nie jest również tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować perfekcyjne ceny na rynku. Toteż, jeśli tylko chcą się Państwo uporać z uporczywymi górami gruzu – z nami można zrobić to najlepiej: najszybciej, najbezpieczniej i najtaniej!

Wywóz gruzu z budowy Radlin - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Radlin - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Radlin - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

Dzisiaj jednakże możemy Państwu zaproponować znacznie więcej niż jedynie kontenery na gruz oraz ich podstawienie – stworzona przez nas oferta jest w samej rzeczy szeroka. Przyjmujemy różnorodne zlecenia na wyburzenia obiektów i różnych budynków. Absorbujemy się także zadaniami, jakimi są prace i roboty ziemne przeróżnego typu. Jeżeli interesuje Państwa najem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii również jesteśmy w stanie służyć pomocą. Nie inaczej jeżeli chodzi o transport maszyn budowlanych. Świadczymy również wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe.

Obsługa oraz pomoc

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na pytania dotyczącej naszej oferty. Gorąco zapraszamy do kontaktu!