Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Nasza jednostka powstała dużo lat temu jako odpowiedź na coraz to pokaźniejsze zapotrzebowanie na rynku na usługi połączone z kontenerami na gruz. Stworzony przez nas projekt zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z wielkim uznaniem ze strony zleceniodawców. Dzisiaj stworzona przez nas firma świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• profesjonalny najem oraz podstawienie kontenerów na gruz
• techniczny wywóz gruzu budowlanego z budowy i po remoncie

Jeżeli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Jako jednostka z doświadczeniem mamy wypracowane i przetestowane techniki, to właśnie dzięki jakiemu każdorazowe zlecenie połączone z wywozem gruzu jest zawsze obsługiwane możliwie jak najprawidłowiej. W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego klienta i do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zapewnić realizację usług w perfekcyjny możliwy sposób dopasowaną do potrzeb. Nie jest również tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić optymalne ceny na rynku. Zatem, jeżeli tylko pragną się Państwo uporać z uporczywymi górami gruzu – z nami można zrobić to najlepiej: najszybciej, najbezpieczniej oraz najtaniej!

Wywóz gruzu z budowy Sosnowiec - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Sosnowiec - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Sosnowiec - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie całość!

Dziś jednak możemy Państwu zaoferować o wiele więcej niż tylko kontenery na gruz oraz ich podstawienie – nasza propozycja jest w rzeczy samej szeroka. Przyjmujemy różnorodne zlecenia na wyburzenia obiektów i różnych budynków. Prace i roboty ziemne różnorodnego rodzaju to też nasza specjalizacja, jaką pragniemy Państwu zaoferować. Jeżeli interesuje Państwa wynajem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii też możemy służyć pomocą. Nie inaczej jeśli chodzi o transport maszyn budowlanych. Świadczymy także wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe.

Obsługa oraz pomoc

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy oraz odpowiadania na zapytania dotyczącej należącej do nas oferty. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu!