Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Wiele lat temu, w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku na usługi powiązane z kontenerami na gruz postanowiliśmy założyć jednostkę specjalizującą się w tym zadaniu. Nasz projekt zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z wielkim uznaniem ze strony zleceniodawców. Obecnie świadczymy wysokiej klasy usługi, z których przede wszystkich pragniemy zwrócić Państwa uwagę na:

• profesjonalny najem oraz podstawienie kontenerów na gruz
• techniczny wywóz gruzu budowlanego z budowy i po remoncie

Jeśli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Z racji zdobytego doświadczenia w ramach wieloletniej pracy w tej branży dysponujemy przetestowanymi oraz wypracowanymi technikami powiązanymi z wywozem gruzu. W naszej klarownej jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Każdy skonstruowany przez nas klient oraz zlecone przez niego realizację są traktowane jako oddzielny przypadek, dzięki czemu wszystkie zlecenia są realizowane w sposób możliwie jak najbardziej dobry. Nie jest także tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zapewnić bardzo dobre ceny na rynku. Toteż jeśli uporczywa góra gruzu to coś, z czym chcą się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej i bezpiecznie – serdecznie zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Strumień - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Strumień - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Strumień - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie wszystko!

W trosce o to, by odpowiedzieć na wszelkie Państwa wymogi postanowiliśmy przez lata swojej działalności poszerzać swoją ofertę – tak by dzisiaj zdołać zaproponować ściśle mówiąc dostatnią gamę usług. Przyjmujemy przeróżne zlecenia na wyburzenia obiektów oraz przeróżnych obiektów. Prace oraz roboty ziemne przeróżnego rodzaju to także stworzona przez nas specjalizacja, jaką chcemy Państwu zaoferować. Jeśli intryguje Państwa wynajem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii także możemy służyć pomocą. Transport machin budowlanych to nasza kolejna propozycja. Świadczymy też wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami oraz usługi dźwigowe.

Obsługa i pomoc

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy oraz odpowiadania na pytania dotyczącej przedstawianej oferty. Zapraszamy do kontaktu!