Kontenery Na Odpady Budowlane - Tel. 530 303 183
kontenery na odpady budowlane z podstawieniem i odbiorem

Nasza jednostka powstała wiele lat temu jako odpowiedź na coraz to większe zapotrzebowanie na rynku na usługi związane z kontenerami na gruz. Nasz pomysł zamienił się w faktyczną usługę, która to spotkała się z gigantycznym uznaniem ze witryny zleceniodawców. Dziś stworzona przez nas jednostka świadczy kompleksowe usługi, w ramach których mogą Państwo liczyć na:

• fachowy wynajem oraz podstawienie kontenerów na gruz
• fachowy wywóz gruzu budowlanego z budowy oraz po remoncie

Jeśli to jest właśnie odpowiedź na Państwa aktualne zapotrzebowanie – zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Jako firma z doświadczeniem mamy wypracowane oraz przetestowane techniki, dzięki jakiemu każdorazowe zlecenie związane z wywozem gruzu jest zawsze obsługiwane możliwie jak najprzyzwoiciej. W należącej do nas jednostce gospodarczej nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego kontrahenta i do każdego zadania podchodzimy indywidualni, tym samym mogąc zapewnić realizację usług w najlepszy możliwy sposób dopasowaną do pragnień. Nie jest też tajemnicą, że jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować bardzo dobre ceny na rynku. Wobec tego jeżeli uporczywa góra gruzu to coś, z czym pragną się Państwo uporać jak najszybciej, najtaniej oraz bezpiecznie – gorąco zapraszamy do nas!

Wywóz gruzu z budowy Suszec - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Suszec - Tanie kontenery na gruz z podstawieniemWywóz gruzu z budowy Suszec - Tanie kontenery na gruz z podstawieniem

Kontenery to nie całość!

W trosce o to, by odpowiedzieć na wszystkie Państwa pragnienia zadecydowaliśmy przez lata swojej aktywności poszerzać swoją ofertę – tak by dziś zdołać zaoferować de facto bogatą gamę usług. Przyjmujemy różnorodne zlecenia na wyburzenia budynków oraz przeróżnych obiektów. Prace oraz roboty ziemne różnego typu to także nasza specjalizacja, jaką pragniemy Państwu zaproponować. Jeżeli intryguje Państwa najem ładowarek teleskopowych – w tej kwestii też jesteśmy w stanie służyć pomocą. Transport maszyn budowlanych to stworzona przez nas następna propozycja. Świadczymy również wysokiej jakości usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe.

Obsługa oraz pomoc

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy oraz odpowiadania na pytania dotyczącej należącej do nas oferty. Serdecznie zapraszamy do nas!